Promocja produktu przy użyciu gobo projektorów

Promocja produktu przy użyciu gobo projektorów


Jak zareklamować produkt, aby zapadł on w pamięć docelowych nabywców? Na pewno należy wystrzegać się tuzinkowych, wyeksploatowanych schematów. Bardzo dobrym pomysłem może się okazać użycie gobo projektora.

W jakich celach stosuje się gobo projektory?

 

Gobo projektory wykorzystywane są przez przedstawicieli różnych firm do rozmaitych celów. Projekcje wyświetlane przy ich użyciu często mają charakter reprezentacyjny, a zarazem reklamowy, kiedy np. na zewnętrznej ścianie budynku widnieje olbrzymie logo eksponowanej marki. Tego typu projekcje świetlne można spotkać na targach oraz innych imprezach zrzeszających przedstawicieli poszczególnych branż czy też po prostu osoby zainteresowane określonym typem produktów. Stanowią tam one coś w rodzaju drogowskazu, sygnalizują firmowe stoiska. Oprócz tego z tych niezwykle przydatnych urządzeń czyni się również użytek prywatny. Gobo projektory pojawiają się na imprezach weselnych, na kameralnych potańcówkach, na przyjęciach urodzinowych odbywających się w wynajmowanej sali itd. Przykładowe egzemplarze można obejrzeć tutaj: https://www.megascena.pl/gobo-projektory/.


 

Czy projekcja świetlna to dobry sposób na wypromowanie produktu?

 

Jak najbardziej. Projekcje świetlne mają to do siebie, że w przeciwieństwie do tradycyjnych form reklamy zwracają uwagę, przykuwają wzrok. A to już pierwszy krok do sukcesu! Jeśli projekcja będzie wystarczająco interesująca, z całą pewnością odciśnie w pamięci tych, którzy ją zobaczą, nikły chociaż ślad. Spostrzeżenia poczynione przez naukowców potwierdzają skuteczność tego typu reklamy. Zwykły spot telewizyjny czy radiowy nie ma żadnych szans w porównaniu z projekcją emitowaną przy użyciu gobo projektora.


 

Gdzie można kupić gobo projektor?

 

Gobo projektory można znaleźć w sklepach zajmujących się sprzedażą sprzętu oświetleniowego, scenicznego oraz muzycznego (np. w sklepie https://www.megascena.pl/). Na jaki model warto się zdecydować? To już zależy od naszych wymagań i oczekiwań. Urządzenia te są zróżnicowane cenowo, tańsze modele mają mniejsze możliwości i emitują obraz o niższej jakości; ale powinny wystarczyć tym mniej wymagającym użytkownikom. Osoby o bardziej wyśrubowanych wymaganiach powinny sięgnąć po produkty z wyższej półki.


 

Gobo projektory to znakomity pomysł na wypromowanie produktu, usługi bądź eventu. Koszty kampanii promocyjnej prowadzonej przy ich użyciu z pewnością zwrócą się z nawiązką.

Copyrights by Postaw na markę - Brandinger