Biznes ślubny w internecie

Biznes ślubny w internecie


W dobie rosnącej cyfryzacji coraz więcej rzeczy możemy załatwić przez internet, oszczędzając czas, który trzeba byłoby poświęcić na ich osobiste dopilnowanie. Dotyczy to również przygotowań ślubnych – sprawdź, które elementy uroczystości możesz zorganizować online!

Wedding planery

 

Czyli przydatne aplikacje, które pozwalają zaplanować poszczególne czynności, związane z organizacją ślubu i wesela. Wystarczy założyć konto na płatnej lub darmowej platformie, a następnie wprowadzić w nim wszystkie niezbędne dane: datę uroczystości, budżet, ilość gości oraz zadania do wykonania. Stworzony w ten sposób personalny kalendarz ślubny pozwala rozłożyć przygotowania w czasie i na bieżąco śledzić postępy w organizacji. Przydatną funkcją są przypomnienia, liczniki wydanych pieniędzy oraz powiadomienia o atrakcyjnych ofertach, związanych z zakupami ślubnymi. Niektóre wedding planery zawierają również galerie inspiracji, listę przydatnych kontaktów czy praktyczne artykuły poradnikowe.

 

 

Zaproszenia

 

Możemy zamówić je w sklepie internetowym lub drukarni, wybierając wszystkie szczegóły online: ilość, kolor i wzór, tekst, czcionkę itp. Gotowe zaproszenia wysyłane są na podany przez nas adres w ciągu maksymalnie kilku dni od zakupu.

 

 

Kupno sukni, garnituru i dodatków

 

Możemy oczywiście odwiedzać kolejne salony sukien ślubnych w Warszawie lub innym mieście, przymierzając kilkanaście kreacji. Jeśli jednak szukamy używanej sukni, zależy nam na konkretnym modelu, mieszkamy w dużej odległości od większego miasta lub chcemy oszczędzić czas, do dyspozycji mamy ogromną ilość sklepów internetowych, w których znajdziemy wszystko – począwszy od sukni i garnituru, poprzez welon czy buty, aż do biżuterii, much, krawatów i innych akcesoriów. Co ważne, często dostępne są one w niższej cenie niż w sklepach stacjonarnych. Przed zakupem należy jednak pamiętać o dokładnym sprawdzeniu wymiarów oraz wziąć pod uwagę, że zdjęcie katalogowe może się nieco różnić od rzeczywistego wyglądu ubrania czy dodatków.

 

 

Strony internetowe dla gości

 

Ciekawym rozwiązaniem jest założenie specjalnej witryny, poświęconej uroczystości ślubnej. Możemy zamieścić na niej szczegóły dotyczące ślubu, a po weselu – publikować zdjęcia, umożliwiając tym samym szybki dostęp do materiałów ślubnych wszystkim naszym gościom.

 

Copyrights by Postaw na markę - Brandinger